לא רק “איך עוברים ללונדון”

24/01/2013

פעם בכמה חודשים פונים אליי מכרים שטסים ללונדון ומבקשים ממני המלצות לאן כדאי ללכת ואיפה אפשר לבקר. יש לי כבר מייל קבוע ומוכן שאני שולחת לאנשים, כזה שנכתב הרבה לפני שעברנו הנה ובאנו רק כתיירים. את המייל הזה אני כבר שולחת אוטומטית ורק מעדכנת כל פעם במידת הצורך. פה מוסיפה עוד מקום חדש שאהבנו, שם מסירה מחזמר שכבר ירד, מתאימה את ההמלצות לפי מי ששולחים אליו: מייל קצת יותר סטנדרטי לאמאבא, קצת יותר גיקי לחברים וכד’.
חשבתי שאם כבר יש לנו בלוג על לונדון, זו פלטפורמה מצויינת לכתוב בה את ההמלצות שלנו פה ולאפשר גישה נוחה למי שרוצה, גם אם הוא מחוץ לחוג המכרים שלנו.

עליו לא נדבר

אנחנו לא מתיימרים להיות בליינים גדולים, שנינו טיפוסים די ביתיים. אנחנו זוג גיקים שלא שותה או נוהג לצאת למועדונים. אנחנו לא הכי מעודכנים בכל מה שקורה בעיר (וכל רגע נתון קורים המון דברים) והבלוג שלנו הוא בכלל לא בלוג המלצות וחוויות (אבל אם אתם כן מחפשים כאלה, אנחנו יכולים להמליץ על בלונדון יש, לונדוניםטיים אאוטLondonist או London Calling) או מדריך תיירים (כמו שיחור, עכבר העיר, למטייל, לונדון למטייל העצמאי ועוד). בכל זאת, יש לנו כמה המלצות שנשמח לחלוק עם אנשים, אלה שבאים רק לביקור חטוף ואלו שעוברים לעיר ורוצים ליהנות ממה שיש לה להציע. זה לא הרבה, אבל הן מחוויות אישיות והמלצות כנות.

ההמלצות מחולקות לפוסטים עפ”י קטגוריות: מוזיאונים, תיאטרון, אוכל, גיקים, שופינג ועוד. ננסה לשמור את הפוסטים מעודכנים כמה שאפשר. המערכת לא מתריעה על שינוי בתוכן של פוסט, אז אתם מוזמנים להיכנס אליהם לפני ביקורים בעיר. שימו לב שבתפריט הבלוג נוספה קטגוריה חדשה בשם “לא רק ביג בן” תחתיה יהיו מאוגדים כל הפוסטים.

אם יש לכם המלצה משלכם אתם מוזמנים להגיב לפוסט הרלוונטי. ההמלצות שלכם יישארו באזור התגובות של הפוסט ואם ננסה אותן בעצמנו, נכתוב עליהם גם אנחנו ביקורת ונכניס אותה לפוסט.

אני מקווה שההמלצות האלו יעזרו לכם ליהנות יותר מהטיול שלכם בלונדון.

breakline

תודה לליאור שמש המצויין על השם של הפינה ועל היותו אדם מוצלח באופן כללי.

4 תגובות

 1. ערן הגיב:

  מגניב. בתור זוג שמתכנן לחזור ללונדון עוד ועוד, נשמח לדעת מה אתם מוצאים.

 2. lior bennun הגיב:

  מגניב שבתור ישראלית חדשה בלונדון את נותנת עצות
  בהצלחה

 3. adnadav הגיב:

  אז איפה נמצאות בעצם ההמלצות?
  האם אפשר לקבל את המייל המדובר לקראת נסיעתי בעוד יומיים? תודה רבה

  • Danielle הגיב:

   היי adnadav,
   לצערי לא היה לי זמן לכתוב את הטקסט שתכננתי להעלות (למרות שאני ממשיכה לעבוד עליו). המייל המדובר לא עודכן כבר תקופה ארוכה והוא כתוב ומיועד לחברים קרובים, כאלו שאני מכירה ויודעת מה הן ההעדפות שלהם.
   אני לא יודעת אם זה עדיין רלוונטי עבורך, אבל אני יכולה להמליץ לך על ביקור באתר בלונדון יש או באתר של מדריכי שיחור.
   אני מקווה להעלות המלצות ראשוניות בקרוב, מקווה שבכל מקרה הנסיעה שלך תהיה מוצלחת!