זה לא כל-כך נעים לראות בלוג סגור

03/09/2016

הפוסט הזה היה צריך להכתב לפני הרבה זמן.

אם תסתכלו על הדף הראשי, תראו שהבלוג הזה הוא, איך אומרים, נטוש. אמנם נראה שהוא עדיין באוויר, אבל מדובר בפוחלץ של בלוג. זה בלוג לשעבר; הוא מריח את הפרחים מלמטה; מתגעגע לפיורדים; תוכי במערכון.

במהלך שנות פעילותו של הבלוג קיבלנו לא מעט פידבקים חיוביים מאנשים שנעזרו בו במהלך המעבר שלהם, ושמחנו על ההזדמנות שניתנה לנו לעזור לכל אחד מכם.

עם זאת, אנחנו גרים בלונדון כבר יותר מ-4 שנים, ותקופת המעבר לעיר ולאי נמצאת בעברנו הרחוק. נראה שנגמרו הבירוקרטיות חדשות להתמודד איתן ולשתף בבלוג, ואנחנו חייבים להודות שהנסיונות שלנו להפוך את הבלוג הזה למעין בלוג המלצות לונדון כללי לא היו מוצלחים.

אבל העולם ממשיך להסתובב, ומשרדים כמו ה-Home Office מעדכנים את הנהלים שלהם חדשות לבקרים. ובזמן שאנחנו כבר לא ממש משתמשים בשירותיהם, מספר השאלות נטולות המענה בבלוג רק הולך וגדל. זה אומר שאם אנחנו מעוניינים להמשיך לענות לגולשים על השאלות שלהם, אנחנו צריכים להתעדכן באופן תדיר בשינויים האלה, ולהיות מספיק מעורים בהם בשביל להיות בטוחים במידע שאנחנו מספקים. זו אמנם לא עבודה במשרה מלאה, אבל זה עדיין לוקח לא מעט זמן, ולא בשביל זה פתחנו את הבלוג.

לכן, החל מהיום ועד להודעה חדשה, “תשע ושלושה רבעים” סגור באופן רשמי. אתם מוזמנים לקרוא את הפוסטים הקיימים ולהיעזר בהם כאוות רצונכם, אבל הם לא ימשיכו להתעדכן, ולא תוכלו להגיב בהם. אנחנו מאמינים שהם עדיין משמשים כבסיס לא רע, אבל קחו בחשבון שדברים השתנו מאז שהם נכתבו.

אגב, אנחנו שומרים לעצמנו את האפשרות לחזור לכתוב בבלוג, כשיגיע הזמן להגיש בקשה לתושבות קבע, אזרחות, קניית דירה, או כל חוויה בירוקרטית אחרת שצפויה לנו בעתיד.

אם יש לכם שאלות בנוגע למעבר או לחיים בבריטניה, אנחנו יכולים להמליץ על פורום עוברים לאירופה בתפוז, או לאחת מקבוצות הישראלים בלונדון שבפייסבוק.

היו שלום, ותודה על הדגים.
עידן ודניאל

(תמונה ראשית: Nick PapakyriazisCC BY-NC-SA 2.0)

2 תגובות

  1. יניב הגיב:

    אפשרי למשפחה ישראלית עם ילדים שגרה בישראל לחשוב על מעבר ללונדון או שזה בגדר חלום?

  2. Idan הגיב:

    הי יניב,

    תמיד יש אפשרויות, בעקרון, אבל הן מאוד תלויות במצב האישי שלך.

    אני מציע לפנות לקבוצת “ישראלים בלונדון” בפייסבוק, ולשאול שם.

השאר תגובה